Modne akcesoria i meble do Twojego mieszkania – Edinos.pl

meble Edinos

Cześć, przez długi czas myślałam nad czymś do mojego pokoju, co urozmaiciłoby trochę przestrzeń, wpasowywało się w nią i przede wszystkim było łatwe do montażu. W moim pokoju mam przewagę koloru białego, dlatego wiedziałam, że kolejny mebel też musi być w tym kolorze. Po wymierzeniu wolnej przestrzeni, zaczęłam szukać czegoś praktycznego, na czym mogłabym postawić rzeczy, które chce mieć pod ręką. Na stronie www.edinos.pl, znalazłam wiele białych szafek i regałów, które zwróciły moją uwagę. Ostatecznie wybrałam biały regał:  https://www.edinos.pl/biale-regaly .

Po zamówieniu regału, dostawa przyjechała do mnie całkiem szybko. W środku zapakowanego pudełka znajdowały się wszystkie potrzebne części oraz instrukcja montażu. Wszystko było jasno opisane i składanie regału poszło całkiem sprawnie.

Model, który wybrałam to słupek Nidan 2X, ma 182 cm wysokości i 40 cm szerokości, dzięki czemu pasuje idealnie to miejsca, w którym planowałam go umieścić. Jest stabilny i pojemny. Jeszcze do końca go nie zagospodarowałam, ale już wiem, że będę mogła umieścić tam sporo rzeczy.

Jeśli szukacie mebli w internecie, śmiało możecie zamówić je na stronie Edinos.pl, ponieważ jakość oraz wszelkie szczegóły są zgodne z opisem. Regał jest jak najbardziej zgodny z moimi oczekiwaniami. Dodatkowo na ich stronie znajdziecie wiele modnych mebli i dodatków do wnętrz. Oferta sklepu jest całkiem spora, a jeśli lubicie podążać za trendami, to z pewnością znajdziecie tam coś dla siebie. Znalazłam tam kilka naprawdę świetnych rzeczy, które widziałabym w moim mieszkaniu. W przyszłości planuję mieć w swojej sypialni toaletkę, duże lustra i komodę z szufladami, na kosmetyki. Lubię czuć się dobrze w przestrzeni, w której na co dzień funkcjonuje, zawsze musi być ona funkcjonalna i przytulna. Wnętrze z ciekawymi dodatkami jest o wiele bardziej przytulne i posiada określony charakter. 
Wiele można zmienić w pokoju, dodając do niego modne akcesoria, które urozmaicają jego wygląd, dlatego koniecznie przejrzyjcie ofertę Edinos.pl. 

Szczególnie, że mam dla pierwszych 20 osób kod rabatowy na 50 zł. Aby z niego skorzystać wystarczy wpisać na stronie: https://www.edinos.pl/rabat kod “edinos50”.

Lubicie urządzać wnętrza?

Możesz również polubić

Dodaj komentarz