Dodatki do wnętrz – Plakaty

Plakaty do wnętrz

Cześć, 

W przestrzeni, w której odpoczywam cenię sobie prostotę. Lubię minimalizm w sypialni, jasne kolory i wyłącznie dodatki, które naprawdę podobają mi się. Po odświeżeniu mojego wnętrza jakiś czas temu, potrzebowałam jednak kilku rzeczy, które nadałyby mu nieco charakteru. Dominują tam głównie biele, beże, szarości oraz ciemnobrązowe meble. Wolne ściany były miejscem do zagospodarowania, jednak nie miałam pomysłu na mogłoby na nich zawisnąć. Stwierdziłam, że plakaty będą doskonałym dodatkiem, które wprowadzi nieco życia do jasnego wnętrza. 

Na stronie Posteran.com znalazłam mnóstwo pięknych zdjęć i graficznych napisów, które stwierdziłam, że będą idealnie pasować do mojej przestrzeni. Długo przeglądałam plakaty zanim wybrałam te, które spodobają mi się najbardziej, ponieważ wszystkie są przepiękne i ciężko jest wybrać tylko kilka. Zdecydowałam się na zestaw 3 sztuk w różnych rozmiarach. Dwa duże i jeden średni. 

Plakat z Paryżem urzekł mnie niemal od razu, ponieważ uwielbiam podróże i miałam już okazję zwiedzić Francję, która bardzo mi się podobała. Widoki z pięknych miejsc, zawsze są u mnie mile widziane.

Drugi plakat przedstawia kwiaty i wybrałam je z myślą, o tym, że będzie to jeden z nielicznych dodatków w moim pokoju, który będzie kolorowy. Takiego elementu zdecydowanie potrzebowałam.

Trzeci najmniejszy plakat to uroczy napis, nawiązujący do snu, więc coś w sam raz do sypialni.

Skomponowałam własny zestaw, który bardzo mi się podoba i na żywo prezentuje się wspaniale! Jeśli nie jesteście dobrzy w dobieraniu zdjęć, to na stronie Posteran, znajdziecie również gotowe zestawy plakatów, które pasują do siebie. Do plakatów zamówiłam również czarne klasyczne ramki, które będą je zabezpieczać. Realizacja mojego zamówienia przebiegła sprawnie, a przedmioty były specjalnie zabezpieczone, tak aby nie ucierpiały podczas dostawy.

Jak podobają się Wam plakaty?

Możesz również polubić

Dodaj komentarz